Revizní technik elektro

Revizní technik elektro pro revize elektrických zařízení

Náš revizní technik z oboru elektro je Vám k dispozici ve všech městech České republiky

revizní technik elektro
revizní technici elektro

Poskytujeme pronájem certifikovaného odborníka na provádění revizí elektrických zařízení. Náš revizní technik elektro Vám bude k dispozici na dobu provedení elektrorevizí na Vaší stavbě, v továrně, obytném domě či jiném objektu, kde potřebujete provést revize elektrických zařízení v souladu s příslušným zněním technických norem, získat platný doklad o provedených revizích elektrozařízení a přehlednou evidenci o revidovaných elektrických zařízeních.

Revizní technici elektro

V každém kraji České republiky realizuje revize elektrozařízení nejméně jeden vedoucí revizní technik elektrických zařízení, který má k dispozici tým dalších vyškolených revizních techniků, přidělovaných na jednotlivé zakázky revize elektrických zařízení v příslušném kraji .

Zároveň spolupracujeme s dalšími poskytovateli revizních služeb, kteří v době zvýšeného objemu zakázek vykrývají poptávky na revize elektro zařízení, převyšující naši kapacitu. Proto se zřídkakdy stává, že bychom poptávanou zakázku na revize elektrických zařízení nemohli vyřídit.

Nemůžeme-li z důvodu vytížení našich revizních techniků Vaši zakázku na revize elektrických zařízení vyřídit v požadovaném termínu, navrhneme Vám revizní práce v náhradním termínu.

Revizní technik elektrických zařízení se přizpůsobí Vašim potřebám

Zajistíme příjezd revizního technika elektro a prohlídku revidovaného pracoviště v čase dohodnutém se zákazníkem a následné provedení revizních prací podle předloženého a zákazníkem schváleného harmonogramu a v rozsahu odpovídajícím požadavkům zákazníka a kvalifikaci revizního technika. Před započetím revizních prací (a je-li to potřeba, tak i v jejich průběhu) s Vámi náš revizní technik elektro zkonzultuje postup práce a dohodne náležitosti přípravy revidovaných zařízení a objektů, aby byla zajištěna bezpečnost osob a majetku během provádění elektrorevizí.

Revizní technik elektro nabízí

Kontaktujte nás
Revize elektro dispečink - volejte 840 840 600
Pište - on-line poptávka na revize elektro

Proč revizní technik elektro právě od nás

 

 • OPRÁVNĚNÍ REVIZNÍ FIRMY K REVIZÍM – Vlastníme platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem vydané TIČR.
 • KVALIFIKOVANÍ REVIZNÍ TECHNICI ELEKTRO – Všichni naši revizní technici vlastní platné osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení vydané TIČR
 • ZNALOST AKTUÁLNÍCH NOREM A ZÁKONŮ – Naši revizní technici se pravidelně vzdělávají v oboru revize elektrických zařízení u certifikovaných školitelských fi­rem.
 • PROVĚŘENÍ PRACOVNÍCI – Každý náš revizní technik prošel před začleněním do našeho týmu přísnou prověrkou znalostí, praktických zkušeností a zodpovědnosti v přístupu k práci.
 • NAŠE KVALITA – Naši revizní technici jsou motivováni k tomu, aby u zákazníka vždy provedli prvotřídní práci v souladu se zákony a platnými normami a zanechali u našich partnerů nejlepší dojem z dobré spolupráce.
 • VAŠE SPOKOJENOST – Většina našich nových zákazníků po první zkušenosti s našimi revizními techniky povolává naše týmy revizních techniků i na další periodické revize svých elektrozařízení, což je pro nás známka spokojenosti zákazníků s naší prací.
 • ZKUŠENOSTI – Ve většině měst České republiky jsme již realizovali nejednu zakázku na revize elektrických zařízení.

Kdo je a kdo není revizní technik elektrických zařízení

Při výkonu našeho povolání se bohužel poměrně často setkáváme s mylným názorem vedoucích pracovníků, ředitelů a majitelů firem na to, kdo může vykonávat činnost revizního technika elektrických zařízení. Proto zde najdete naši odpověď na otázku, kdo je revizní technik a kdo revizním technikem zásadně není, vycházejíce přitom ze znění zákona a příslušných norem.

Kdo NENÍ revizní technik pro obor elektro

Kdo není revizní technik elektro
 • Pracovník , který není schopen předložit veškeré dokumenty opravňujícího jej k provádění revizí elektrických zařízení, přestože může být zdatný a zkušený elektrikář.
 • Pracovník bez platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení vydaného TIČR, pověřený zaměstnavatelem k provádění revizí elektrických zařízení vlastněných zaměstnavatelem.
 • Pracovník nabízející jiným subjektům provádění revizí elektrických zařízení, který není držitelem platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení vydaného TIČR.
 • Pracovník nabízející jinému subjektu provádění revizí elektrických zařízení, který sice je držitelem platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení vydaného TIČR, ale nevlastní platné pověření svého zaměstnavatele k provádění revizí elektrických zařízení u tohoto subjektu.
 • Pracovník nabízející jinému subjektu provádění revizí elektrických zařízení, který sice je držitelem platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení vydaného TIČR, vlastní i platné pověření svého zaměstnavatele k provádění revizí elektrických zařízení u tohoto subjektu, ale jeho zaměstnavatel nevlastní platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem, vydané TIČR.
 • Podnikatel či firma nabízející jiným subjektům provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem, který není držitelem platného oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem vydaného TIČR.

Kdo JE revizní technik pro obor elektro

 • Pracovník podnikatele či firmy, která vlastní platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem, vydaného TIČR. Tento pracovník musí být zároveň držitelem platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení, vydaného TIČR na jeho jméno. Dále musí mít tento pracovník platné pověření k provádění revizí elektrických zařízení u konkrétního zákazníka, vydané zaměstnavatelem – podnikatelem.
Kdo je revizní technik elektro
 • Podnikatel, který vlastní platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem, vydaného TIČR. Tento podnikatel musí být zároveň držitelem platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení, vydaného TIČR na jeho jméno.
 • Pracovník podnikatele či firmy, která nevlastní platné oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem, vydaného TIČR, ale řádně zaměstnává tohoto pracovníka jako revizního technika elektrických zařízení pro účely revizí prováděných na elektrických zařízeních výhradně vlastněných zaměstnavatelem pracovníka. Tento pracovník musí být držitelem platného osvědčení k provádění revizí elektrických zařízení, vydaného TIČR na jeho jméno. Dále musí mít tento pracovník platné pověření k provádění revizí elektrických zařízení ve vlastnictví zaměstnavatele vydané tímto zaměstnavatelem.

Vsaďte na jistotu – certifikovaný revizní technik elektrických zařízení pro revize elektro od nás

Poskytneme Vám certifikovaného revizního technika, který je držitelem platného osvědčení pro provádění revizí elektrických zařízení v daném prostředí, je zaměstnancem certifikované revizní firmy, vlastnící oprávnění k provádění revizí elektrických zařízení dodavatelským způsobem a má platné pověření ke kvalifikovanému provedení elektrorevizí u zákazníka v souladu se smlouvou, uzavřenou se zákazníkem.

Vsaďte na jistotu a získejte platné revizní zprávy pro provoz Vašich elektrozařízení.


Proč provádět revize elektrozařízení ?

 • Hlavním důvodem je bezpečnost a jistota provozovatele objektu i uživatelů při provozování elektrických rozvodů, elektrozařízení a elektrospotřebičů
 • Posouzení výchozího stavu elektroinstalací, hromosvodů, elektrospotřebičů, ručního elektrického nářadí, rozvaděčů a strojů certifikovaným dodavatelem revizních prací je uzákoněno zákonnými předpisy – např. zákoníkem práce (zákon č. 174/68 Sb., č. 488/2000 Sb.)
 • Také periodické (opakované) revize elektro mají své zákonné ustanovení – bez nich pozbývá po vypršení výchozí revize její platnost
 • Neprovádění revizí elektro je porušením zákona ze strany organizace provozující zařízení či instalaci a je citelně postihováno inspektoráty bezpečnosti práce při kontrolách či vyšetřování pracovních úrazů a majetkových škod
 • Nastane-li úraz elektrickým proudem u osoby používající zařízení či instalaci, je platný doklad o revizi elektro zařízení dokumentem, kterým prokazuje provozovatel míru svého zavinění.
 • Neexistence protokolu elektro revize zařízení je téměř vždy pokládána za důkaz, že viníkem úrazu je provozovatel objektu či zařízení, na němž úraz nastal.
 • Pojištění provozovatele proti škodě způsobené zaměstnancům nebo třetím osobám pozbývá účinnosti, nemůže-li se provozovatel prokázat platným protokolem revize zařízení.

Více na stránce PROČ CHTÍT REVIZE


Revize elektrických zařízení pro Vás zajišťují revizní technici na těchto regionální pracovištích :

Oblastní revizní místoRevizní technik obsluhuje tato města a jejich okolíFrekvence
Revizní technik elektro PrahaSlaný, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Roztoky, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Úvaly, Říčany, Kostelec nad Černými Lesy, Velké Popovice, Mníšek pod Brdy, Beroun, Kladno, Čáslav, Kolín, Sázava, Kouřim, Český Brod, Nymburk, Poděbrady, Zruč nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Vlašim, Benešov, Dobříš, Rakovník, Roudnice nad Labem, Příbram, Sedlčany, Prahapracovní dny
Revizní technik elektro OstravaFrýdek-Místek, Havířov, Karviná, Hlučín, Bohumín, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Nový Jičín, Bílovec, Vítkov, Hradec nad Moravicí, Bruntál, Krnov, Opava, Město Albrechtice, Vrbno pod Pradědem, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Odry, Frýdlant nad Ostravicí, Brušperk, Kravaře, Vidnava, Ostravapracovní dny
Revizní technik elektro BrnoTišnov, Kuřim, Vranov nad Dyjí, Adamov, Blansko, Jedovnice, Velká Bíteš, Zbraslav, Rosice, Oslavany, Ivančice, Moravany, Modřice, Moravský Krumlov, Pohořelice, Hrušovany u Brna, Velké Němčice, Slavkov u Brna, Olšany, Vyškov, Drnovice, Ivanovice na Hané, Rájec-Jestřebí, Kunštát, Boskovice, Hustopeče, Břeclav, Mikulov, Znojmo, Brnopracovní dny
Revizní technik elektro PlzeňHoloubkov, Rokycany, Rožmitál pod Třemží, Klatovy, Přeštice, Chlumčany, Kašperské Hory, Železná Ruda, Sušice, Horažďovice, Nýrsko, Kdyně, Horšovský Týn, Kladruby, Nýřany, Tachov, Stříbro, Město Touškov, Bezdružice, Plzeňpracovní dny
Revizní technik elektro LiberecČeská Kamenice, Nový Bor, Česká Lípa, Mimoň, Stráž pod Ralskem, Litoměřice, Doksy, Štětí, Roudnice nad Labem, Bakov nad Jizerou, Benátky nad Jizerou, Neratovice, Mnichovo Hradiště, Turnov, Rovensko pod Troskami, Lomnice nad Popelkou, Nová Paka, Semily, Jilemnice, Vrchlabí, Dvůr Králové nad Labem, Úpice, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Jablonec nad Jizerou, Liberecpracovní dny
Revizní technik elektro OlomoucŠumperk, Jeseník, Přerov, Hranice na Moravě, Litovel, Hanušovice, Šternberk, Uničov, Mohelnice, Prostějov, Zábřeh, Olomoucpracovní dny
Revizní technik elektro Ústí nad LabemLitvínov, Kadaň, Podbořany, Chomutov, Děčín, Litoměřice, Louny, Most, Bílina, Lovosice, Roudnice nad Labem, Rumburk, Teplice, Varnsdorf, Žatec, Ústí nad Labempracovní dny
Revizní technik elektro Hradec KrálovéJaroměř, Jičín, Náchod, Nová Paka, Nové Město nad Metují, Nový Bydžov, Trutnov, Vrchlabí, Broumov, Rychnov nad Kněžnou, Hořice, Dvůr Králové nad Labem, Dobruška, Kostelec nad Orlicí, Hradec Královépracovní dny
Revizní technik elektro PardubiceČeská Třebová, Polička, Moravská Třebová, Chrudim, Lanškroun Litomyšl, Hlinsko, Přelouč, Holice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Žamberk, Vamberk, Králíky, Pardubicepracovní dny
Revizní technik elektro České BudějoviceČeský Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Soběslav, Strakonice, Tábor, Třeboň, České Budějovicepracovní dny
Revizní technik elektro JihlavaChotěboř, Havlíčkův Brod, Humpolec, Nové Město na Moravě, Pelhřimov, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, Jihlavapracovní dny
Revizní technik elektro ZlínBystřice pod Hostýnem, Kroměříž, Otrokovice, Rožnov pod Radhoštěm, Staré Město, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlínpracovní dny
Revizní technik elektro Karlovy VaryAš, Cheb, Františkovy Lázně, Kraslice, Kynšperk nad Ohří, Mariánské lázně, Ostrov, Sokolov, Chomutov, Kadaň, Bečov nad Teplou, Toužim, Jáchymov, Blšany, Postoloprty, Konstantinovy Lázně, Karlovy Varypracovní dny